Infleks staklės
+370 5 2159315
info@infleks.lt
Metalo g. 4, LT-02190 Vilnius
oficialus Altendorf GmbH staklių gamintojo atstovas Lietuvoje
medžio apdirbimo staklės
medienos apdirbimo staklės
Infleks
Medienos apdirbimas

Naujienos

CNC staklės

2017-09-14

Kompiuteriai ir įvairios programos palengvina šiuolaikinio žmogaus kasdienybę, kuri apima daug sričių, pavyzdžiui, mokslo, transporto ar pramonės. Viena iš pramonės rūšių – medienos apdirbimas, kuris pasitelkiamas norint pagaminti baldus ar kitus gaminius. Šioje srityje bene kiekvieno specialisto darbe praverčia aukštos kokybės kompiuterinio programinio valdymo CNC staklės (Computer Numerical Control) arba apdirbimo centrai.


Freza medžiui

2017-09-15

Kiekvienas geras meistras visuomet stengiasi darbus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir kuo įmanoma sparčiau. Efektyviai veikiantys medžio apdirbimo įrankiai leidžia pasiekti aukštą darbo našumą ir užtikrinti produkcijos kokybę. Kai atliekami medžio apdirbimo darbai, sunkiai pavyks išsiversti be frezos. Freza medžiui – tai specialus pjovimo įrankis, leidžiantis daryti medienos išpjovas, ertmes, griovelius greitai ir tiksliai.


Frezavimo staklės

2017-09-15

Šiais laikais norint itin kruopščiai bei kokybiškai apdirbti medieną nebereikia naudoti rankų darbo. Tam pasitelkiamos modernios, efektyviai veikiančios, tvirtos staklės. Vienas iš funkcionaliausių būdų, kuris leidžia medienoje arba kitose medžiagose išpjaustyti net sudėtingiausias formas, yra frezavimas. Frezavimo staklės – modernus įrenginys, kuriuo naudojantis nesunku pasiekti aukštą išpjaustymo tikslumą, suteikti apdirbamam gaminiui unikalią išvaizdą bei išpjauti 2D ir 3D formas.


Gateriai

2017-09-15

Technologijos, pramonės ir gamybos tendencijos kasdien tobulėja. Medienos apdirbimo sritis taip pat nėra išimtis. Medžio apdirbimui naudojami įrankiai tampa vis išmanesni, atsinaujina įvairūs mechanizmai bei jų gamybos technologijos. Kokybiška įranga, skirta įvairių konstrukcijų ir modelių medienos apdribimui, lemia gaminio ruošimo produktyvumą. Gateriai – tai efektyviai veikiančios medžio apdirbimo mašinos su vienu arba keliais pjūklais, lygiagrečiai įtvirtintais rėme.


Gręžimo staklės

2017-09-15

Mediena yra natūrali medžiaga, kurią apdirbti yra nesudėtinga, jei naudojamasi tam pritaikyta įranga. Gręžimo staklės yra skirtos daryti įvairaus dydžio kiaurymes medinėse detalėse, taip pat lizdams, kurių kraštų apvalinimo spindulys yra lygus, išpjauti. Pragręžtos kiaurymės naudojamos kaiščiams, varžtams, medsraigčiams sriegti. Tikslumas gręžiant yra labai svarbus aspektas – siekiama išgręžti reikiamo dydžio bei gylio kiaurymę tam tikroje numatytoje vietoje, nes kitaip gali nesusijungti detalės arba atsirasti brokas.


Juostinis pjūklas

2017-09-15

Juostinis pjūklas – tai elektrinis įrankis, skirtas medienos ir kitų medžiagų pjovimui. Naudojantis šiuo įrankiu pjaunama uždara lanksčia juosta su galandamais dantimis viename krašte. Juostiniai pjūklai dažniausiai naudojami baldų pramonėje, įvairiems stalių gaminiams, smulkių detalių išpjaustymui.


Obliavimo staklės

2017-09-15

Obliavimas medienai suteikia konkretų profilį ir paverčia šią medžiagą tam tikru gaminiu, pavyzdžiui, grindų lentomis ar dailylentėmis. Norint, kad tokie gaminiai būtų sukurti kuo kokybiškiau bei efektyviau, svarbu, jog naudojamos obliavimo staklės veiktų kokybiškai ir būtų pritaikytos minėtam darbui. Tik su tokiais įrenginiais įmanoma išgauti tinkamą paviršių, kuris vėliau gali būti dažomas ar apdirbamas kitais būdais.


Pjovimo staklės

2017-09-15

Medžio apdirbimo staklės yra naudojamos siekiant tiksliai išpjauti iš medienos norimas dalis. Šiomis staklėmis galima atlikti gilius pjūvius norimu kampu. Aukštos kokybės medžio pjovimo staklės paprastai būna apie 1000-1500W galios. Vienos nuo kitų jos skiriasi savo funkcijomis ir techniniais parametrais. Prekiaujame itališkomis, vokiškomis formatinio pjovimo, skersavimo, daugiapjūklinėmis, juostinėmis staklėmis bei plokščių pjovimui skirtais centrais. Preciziškai tikslus pjūvis bei paprastas staklių valdymas garantuotas!


Šlifavimo staklės

2017-09-15

Tik kokybiškai apdirbta mediena gali būti sėkmingai naudojama baldų ar kitų daiktų gamyboje. Vienas iš tokių apdirbimo būdų – šlifavimas, kurio metu išlyginamas medinio gaminio ar medžiagos paviršius ir sutaisomi dažymo trūkumai, pavyzdžiui, pūslelės arba nereikalingi plaušeliai. Šis procesas gali būti atliekamas tiek švitriniu popieriumi, tiek elektriniais įrankiais. Vis dėlto vienas iš geriausių pasirinkimų norint kruopščiai nušlifuoti medieną – šlifavimo staklės. Su tokiomis staklėmis darbas atliekamas greitai, efektyviai bei kokybiškai.


Tekinimo staklės

2017-09-15

Mediena – universali medžiaga, kuri gali būti apdorojama įvairiais būdais. Vienas iš dažniausiai pasirenkamų būdų yra tekinimas. Pasirinkus šį metodą, mediena yra pjaunama tam, kad būtų pagamintas cilindro, kūgio, rutulio ar kito sukamojo kūno gaminys. Norint, kad gamybos procesas būtų kuo efektyvesnis ir kokybiškesnis, reikalingos tvirtos tekinimo staklės, kurios dažnai naudojamos dizaino, technologijos, baldų gamybos ir kitose pramonės srityse.


Altendorf – staklių gamintojas

2018-01-24

UAB „INFLEKS“ atstovauja Lietuvoje geriausią (Nr.1 Europoje) formatinio pjovimo staklių gamintoją, Vokietijos firmą „ALTENDORF“. Parduotuvėje galite įsigyti naujų ir kokybiškų medžio apdirbimo įrenginių bei įrankių.


SCM Group staklės

2018-01-25

Nuo šiol Jūsų darbai bus dar paprastesni ir efektyvesni. Nepraleiskite progos įsigyti modernių ir kokybiškų SCM staklių. SCM Group yra didžiausias medžio apdirbimo staklių gamintojas Pasaulyje. SCM Group sudaro 27 įmonės, kurios pagamina praktiškai visų rūšių medžio apdirbimo stakles, tame tarpe ir vienapuses briaunų klijavimo stakles, kurios padės greitai ir patogiai atlikti visus reikiamus darbus.


Apie produktus

CNC staklės
Freza medžiui
Frezavimo staklės
Gateriai
Gręžimo staklės
Juostinis pjūklas
Obliavimo staklės
Pjovimo staklės
Šlifavimo staklės
Tekinimo staklės