Infleks staklės
+370 5 2159315
info@infleks.lt
Metalo g. 4, LT-02190 Vilnius
oficialus Altendorf GmbH staklių gamintojo atstovas Lietuvoje
medžio apdirbimo staklės
medienos apdirbimo staklės
Infleks
Medienos apdirbimas

Pjovimo staklės

2017-09-15


Medžio apdirbimo staklės yra naudojamos siekiant tiksliai išpjauti iš medienos norimas dalis. Šiomis staklėmis galima atlikti gilius pjūvius norimu kampu. Aukštos kokybės medžio pjovimo staklės paprastai būna apie 1000-1500W galios. Vienos nuo kitų jos skiriasi savo funkcijomis ir techniniais parametrais. Prekiaujame itališkomis, vokiškomis formatinio pjovimo, skersavimo, daugiapjūklinėmis, juostinėmis staklėmis bei plokščių pjovimui skirtais centrais. Preciziškai tikslus pjūvis bei paprastas staklių valdymas garantuotas!

Pjovimo staklės Plokščių pjovimo centrai Skersavimo staklės


Kai kuriose mūsų parduodamose staklėse yra integruotas pjovimo stalelis su kampine atrama, skirtas įstrižiems pjūviams, arba savaime susiderinančioji lygiagrečioji atrama, tinkama išilginiams pjūviams. Medžio apdirbimo staklėse galimi įvairūs pjūklo padėties nustatymai. Be to, kartu su staklėmis gali būti komplektuojamos pjūklų apsaugos, priedų dėtuvės. Pasirinkite kokybiškas, tvirtas ir funkcionalias stakles pagal kainą, gamintoją, disko skersmenį ir kitas technines savybes iš mūsų asortimento.Staklės formatiniam pjovimui


Dėl patrauklios kainos, dizaino patvarumo, ilgaamžiškumo ir paprasto valdymo itališkas formatinio pjovimo stakles dažniausiai renkasi korpusinių baldų iš plokštės gamintojai. Nesudėtingi nekompiuterizuotų pjovimo mazgų aukščio ir kampo parametrai yra nustatomi mechaniškai, naudojant įrenginio priekyje esančias rankenėles. Staklių valdymas atliekamas mygtukais taip pat esančiais staklių konstrukcijos priekinėje dalyje. Todėl dirbti šiomis staklėmis yra gan nesudėtinga, jei esate anksčiau dirbę su kitais medžio apdirbimui skirtais įrenginiais.


Skersinis pjovimas


Medienos masyvo skersiniam pjovimui yra naudojamos skersavimo-optimizavimo staklės. Galime Jums pasiūlyti įvairių radialinių, svirtinių, pneumatinių skersavimo staklių, kurias galite pasirinkti atsižvelgdami į reikalingų prapjovimų dydį. Skirtingi staklių modeliai yra gaminami su skirtingo skersmens pjūklais ir įvairaus galingumo varikliais. Skersavimo staklėse taip pat galima pneumatinė pjūklo eiga.


Juostinės medienos pjovimo staklės


Italų gamybos juostinio medienos pjovimo staklių modelis S 600 P, kurį Jums siūlome, yra skirtas profesionaliam darbui dirbtuvėse arba nedidelėse medienos apdirbimo įmonėse. Darbo stalas ir skriemuliai yra pagaminti iš ketaus. Mūsų siūlomas juostino pjovimo staklių modelis gali būti naudojamas ne tik figūriniu arba tiesiu būdu pjaustant medieną, bet taip pat kitas medžiagas – plastiką arba aliuminį.


Automatinė skersavimo-optimizavimo linija


Ši skersavimo-optimizavimo linija su pasukamu pjūklu – puikus pasirinkimas norint išpjaustyti medienos ruošinio defektus, šakas, žymint juos rankiniu būdu. Tai fiksuoto ilgio ruošinių pjovimas, skirtingų ilgių detalių padavimas, kuris užtikrina greitą ir tikslų medienos pjaustymo procesą. Kompaktiška įrenginio konstrukcija neužims daug vietos, tačiau suteiks plačias medžio ruošinių apdirbimo galimybes, garantuos kokybišką darbų atlikimą bei efektyvumą.


Tinkama medienos ruošinių pjovimui skirtų staklių komplektacija, kuri tiksliai atitiktų Jūsų gamybos poreikius, Jums padės pasirinkti UAB „Infleks“ pardavimų skyriaus darbuotojai. Mūsų įmonėje dirbantys inžinieriai taip pat gali pasirūpinti įsigyto įrenginio instaliacija, paleidimu ir technine priežiūra. Kokybiškai veikianti įranga užtikrina tikslų ruošinių apdirbimą, patrauklų paruošimą pardavimui arba tolimesniems medžio darbams. 


Išsirinkite produkciją sau:


Rekomenduojame:

FORMATINIO PJOVIMO STAKLĖS START 45 - NAUJIENA!


START 45 - NAUJIENA!
Techninės specifikacijos
Judančio stalo ilgis mm 3200
Pagrindinis variklis, 400 V, 50 Hz, trifazis, 4450 aps/min kW 4,0
Špindelio skersmuo mm 30
Maksimalus pjūklo skersmuo mm 350
Maksimalus pjovimo aukštis mm 115
Vertikalus pjūklo aukščio reguliavimas rankinis
Pjūklo pavertimo (0 – 45°) reguliavimas rankinis
Maks. atstumas nuo pjūklo iki atraminės liniuotės dešinėje mm 1300
Priešpjūklio variklio galingumas kW 0,5
Priešpjūklio skersmuo mm 120
Priešpjūklio špindelio skersmuo mm 20
Vienpusė kampinė liniuotė yra
Staklių svoris kg 750

Susisiekite su mumis: Tel.: +370 5 2159315 | Mob.: +370 698 36 023 | El. paštas: info@infleks.lt

Apie produktus

CNC staklės
Freza medžiui
Frezavimo staklės
Gateriai
Gręžimo staklės
Juostinis pjūklas
Obliavimo staklės
Pjovimo staklės
Šlifavimo staklės
Tekinimo staklės