Infleks staklės
+370 5 2159315
info@infleks.lt
Metalo g. 4, LT-02190 Vilnius
oficialus Altendorf GmbH staklių gamintojo atstovas Lietuvoje
medžio apdirbimo staklės
medienos apdirbimo staklės
Infleks
Medienos apdirbimas

Juostinis pjūklas

2017-09-15


Juostinis pjūklas – tai elektrinis įrankis, skirtas medienos ir kitų medžiagų pjovimui. Naudojantis šiuo įrankiu pjaunama uždara lanksčia juosta su galandamais dantimis viename krašte. Juostiniai pjūklai dažniausiai naudojami baldų pramonėje, įvairiems stalių gaminiams, smulkių detalių išpjaustymui.


Tuo tarpu, platūs juostiniai pjūklai medienai gali būti iki 80-160 mm pločio. Platesnės juostos dažniausiai taikomos išilginiam rąstų pjovimui lentpjūvėse. Taip pat gali būti naudojami horizontalaus arba vertikalaus pjovimo pjūklai. Kai kurie pjūklų modeliai turi paverčiamą galvutę su geležte, skirtą nuožambiems kampams iki 45° pjauti.


Juostinis pjūklas leidžia atlikti tiek tiesius, tiek kreivus pjūvius. Kiekvienai medžiagai, pagal jos kietumą, parenkamas tinkamas pjovimo greitis. Be to, pjūvį galima atlikti norimu kampu. Jei pjaustomi metalo ruošiniai, tuomet naudojamas specialus aušinimo skystis. Jis visada prailgina pjūklo gyvavimo ciklą. Aušinimo skysčio pasirinkimas priklauso nuo pjaunamos medžiagos, darbų intensyvumo, pjovimo charakteristikos.
Bimetaliniai juostiniai pjūklai


Metalo apdirbėjams siūlome įvairaus našumo MORSE bimetalinius juostinius pjūklus. Šios pjovimo juostos yra itin atsparios dilimui, karščiui bei smūgiams. Pagrindinė jų paskirtis – pilno skerspjūvio įrankinio plieno pjovimas, taip pat mažo arba vidutinio skerspjūvio nerūdijančio ir nikeliu legiruoto plieno pjovimas.


Pasaulyje yra ne viena dešimtis bimetalinių juostinių pjūklų gamintojų, tačiau beveik visi jie naudoja identišką pjūklų gaminimo technologiją. Dvi medžiagos – greitapjūvis plienas pjūklo dantims ir legiruotas įrankinis plienas pjūklo pagrindui – yra sujungiamos pasitelkiant specialų suvirinimo procesą, kuris leidžia išsaugoti svarbiausias šių medžiagų savybes. Bimetalinės juostos danteliai yra specialios formos, pagaminti iš ypatingo greitapjūvio plieno. Nešančioji juostinio pjūklo juosta yra gaminama iš stipriai legiruoto plieno.


MORSE pjovimo juostos yra skirtos didelės apimties pjovimo darbams su įrankiniu, nerūdijančiu plienu, lydiniams su nikeliu bei atskiriems ruošiniams ar supakuotoms medžiagoms pjauti.

Juostinis pjūklas Medienos pjovimo staklės Medienos apdirbimo staklės

Kaip išsirinkti juostinį pjūklą?


Pagrindiniai reikalavimai kiekvienam juostiniam pjūklui yra gera pjovimo kokybė, be jokių nukrypimų ir lengvas galandinimas. Šiuos reikalavimus gali patenkinti tik aukštos kokybės, patikimų gamintojų pagamintas juostinis pjūklas. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į pjūklo dydį – pločiui tai didelės reikšmės neturi, tačiau dydis svarbus norint įvertinti dantuko žingsnį.


Juostinius pjūklus galima įsigyti kaip juostą, susuktą į ritinį, arba suvirintus į žiedą. Pirmuoju atveju, norint pasiruošti darbui, suvirinimo aparatas yra būtinas. Antruoju atveju, Jūs įsigijate jau suvirintą gaminį. Taigi kartu gaunate garantiją kokybiškai atliktai suvirinimo siūlei.


Išsirinkite produkciją sau:

Rekomenduojame:

JUOSTINĖS PJOVIMO STAKLĖS SP 700 CE


SP 700 CE
Techninės charakteristikos
Darbinio stalo matmenys mm 650 x 950
Darbinio stalo aukštis nuo grindų mm 900
Maks. ruošinio storis mm 380
Maks. pjovimo plotis mm 680
Ratų skersmuo mm 700
Ratų plotis mm 40
Darbinio stalo pavertimas kampu 0° - 20°
Min./maks. pjovimo juostos ilgis mm 4870 / 4970
Maks. pjovimo juostos plotis mm 35
Pjovimo juostos storis mm 0,6
Variklio galingumas kW 3
Juostos sukimosi greitis aps/min 765
Drožlių nutraukimo angos skersmuo mm 2 x 100
Staklių svoris kg 400

Susisiekite su mumis: Tel.: +370 5 2159315 | Mob.: +370 698 36 023 | El. paštas: info@infleks.lt

Apie produktus

CNC staklės
Freza medžiui
Frezavimo staklės
Gateriai
Gręžimo staklės
Juostinis pjūklas
Obliavimo staklės
Pjovimo staklės
Šlifavimo staklės
Tekinimo staklės