Infleks staklės
+370 5 2159315
info@infleks.lt
Metalo g. 4, LT-02190 Vilnius
oficialus Altendorf GmbH staklių gamintojo atstovas Lietuvoje
medžio apdirbimo staklės
medienos apdirbimo staklės
Infleks
Medienos apdirbimas

Frezavimo staklės

2017-09-15


Šiais laikais norint itin kruopščiai bei kokybiškai apdirbti medieną nebereikia naudoti rankų darbo. Tam pasitelkiamos modernios, efektyviai veikiančios, tvirtos staklės. Vienas iš funkcionaliausių būdų, kuris leidžia medienoje arba kitose medžiagose išpjaustyti net sudėtingiausias formas, yra frezavimas. Frezavimo staklės – modernus įrenginys, kuriuo naudojantis nesunku pasiekti aukštą išpjaustymo tikslumą, suteikti apdirbamam gaminiui unikalią išvaizdą bei išpjauti 2D ir 3D formas.


Frezavimo staklių privalumai


Aukštos kokybės frezavimui skirti prietaisai padeda pasiekti nepriekaištingą tikslumą. Aukštas tikslumo lygis yra išlaikomas net tuomet, kai mechaniškai apdirbami gan smulkūs elementai. Be to, frezavimo įrenginiai suteikia galimybę šį medienos apdirbimo būdą pritaikyti įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, interjero, baldų, puošybos, reklamos stendų bei logotipų kūrimui. Dėl galimybės tiksliai išpjauti smulkius ornamentus gali būti nesunkiai sukuriamos originalios detalės, kurios pagyvina tiek baldus, tiek kitus medinius gaminius. Dar vienas tokių staklių privalumas – didelis greitis ir darbo našumas. Per ganėtinai trumpą laiko tarpą gali būti išgaunamos sudėtingos detalių formos.


Frezuojant medžio masyvus yra išlaikomas natūralumas, medžiagos vientisumas. Be to, tokios rūšies staklių naudojimas suteikia galimybę apdirbti įvairias medžiagas, išvengti papildomų sujungimų, klijavimo reikalingumo. Be greito proceso ir laiko sutaupymo, gamybos automatizavimas leidžia sumažinti apdirbamų gaminių kainas. Dėl šios priežasties frezavimo įrenginiai yra naudingi ne tik jais dirbančioms įmonėms ar specialistams, bet ir galutiniams vartotojams. 


Įrenginių pasirinkimas iš plataus asortimento


  • Tokios rūšies staklės gali būti pasirenkamos iš daugybės modelių. Kiekvienas iš jų pasižymi savomis ypatybėmis, pavyzdžiui, skirtingu judamo darbinio stalo ilgiu, pločiu, špindelio pavertimo valdymo tipu, variklio galingumu.
  • Vertikaliam frezavimui skirtas įrenginys ROUTER turi dvejais greičiais veikiančius variklius, kurių galingumas siekia 2,2/3,0 KW. Be to, špindelis sukasi 9000 – 18000 aps/min dažniu, o atstumas tarp jo ir ašies siekia 800 mm.
  • PROGRESS modelio galų frezavimui skirtas prietaisas tinkamas norintiems efektyviai bei kokybiškai apdirbti skirtingų rūšių medžiagas, pavyzdžiui, medžio masyvus, plokštes, PVC, akmens, stiklo vatą ir pan. Su šiomis staklėmis nesunku atlikti ne tik frezavimą ar dygiavimą, bet ir klijavimą, šlifavimą, gręžimą ar kitas operacijas. Panašiomis techninėmis savybėmis pasižymi modelio Modul T automatinės staklės, kurios sukombinuotos iš aukšto lygio elektroninių bei mechaninių technologijų.
  • TEN 220 CLASS modelio įrenginys – tinkamas pasirinkimas norintiems, kad tokio tipo technika savo darbą atliktų itin preciziškai bei sparčiai. Aukšto lygio kokybę pasiekti padeda prie šio prietaiso esanti tvirtinimo sistema ISO 40.

Frezavimo staklės Industek staklės Frezos Dygiavimo staklės

Frezavimo staklės palengvina bene kiekvienos įmonės ar žmogaus gyvenimą, kuriame yra nuolatos susiduriama su daug kruopštumo, spartumo, estetiškumo reikalaujančiais medienos apdorojimo darbais. Su šiuo mechaninio apdirbimo įrankiu nesunku pagaminti tvirtus bei kokybiškus baldus, atlikti statybos, remonto darbus ar sukurti originalias reklamines iškabas ir kitas detales.


Išsirinkite produkciją sau:

Rekomenduojame:

FREZAVIMO STAKLĖS T45 CLASSIC


Frezavimo staklės
Techninės charakteristikos
Darbinio stalo ilgis x plotis (lietas ketus) 1000 x 575mm
Špindelio ilgis 100mm
Špindelio skersmuo (pasirinktinai) 30/35/40/50mm
Špindelio apsisukimų dažnis 3500/7000/10000mm
Variklio galingumas S1 4kW
Maks. įrankio skersmuo profiliuojant 210mm
Maks. įrankio skersmuo (po stalu) 180mm
Drožlių nusiurbimo anga 120mm
Apsauginis gaubtas radiusinėms detalėms apdirbti Yra
Špindelio pakėlimas/nuleidimas Rankinis
Dygiavimo stalas Pasirinktinai

Susisiekite su mumis: Tel.: +370 5 2159315 | Mob.: +370 698 36 023 | El. paštas: info@infleks.lt

Apie produktus

CNC staklės
Freza medžiui
Frezavimo staklės
Gateriai
Gręžimo staklės
Juostinis pjūklas
Obliavimo staklės
Pjovimo staklės
Šlifavimo staklės
Tekinimo staklės