Infleks staklės
+370 5 2159315
info@infleks.lt
Metalo g. 4, LT-02190 Vilnius
oficialus Altendorf GmbH staklių gamintojo atstovas Lietuvoje
medžio apdirbimo staklės
medienos apdirbimo staklės
Infleks
Medienos apdirbimas

Naujienos

Freza medžiui

2017-09-15

Kiekvienas geras meistras visuomet stengiasi darbus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir kuo įmanoma sparčiau. Efektyviai veikiantys medžio apdirbimo įrankiai leidžia pasiekti aukštą darbo našumą ir užtikrinti produkcijos kokybę. Kai atliekami medžio apdirbimo darbai, sunkiai pavyks išsiversti be frezos. Freza medžiui – tai specialus pjovimo įrankis, leidžiantis daryti medienos išpjovas, ertmes, griovelius greitai ir tiksliai.


Frezavimo staklės

2017-09-15

Šiais laikais norint itin kruopščiai bei kokybiškai apdirbti medieną nebereikia naudoti rankų darbo. Tam pasitelkiamos modernios, efektyviai veikiančios, tvirtos staklės. Vienas iš funkcionaliausių būdų, kuris leidžia medienoje arba kitose medžiagose išpjaustyti net sudėtingiausias formas, yra frezavimas. Frezavimo staklės – modernus įrenginys, kuriuo naudojantis nesunku pasiekti aukštą išpjaustymo tikslumą, suteikti apdirbamam gaminiui unikalią išvaizdą bei išpjauti 2D ir 3D formas.


Gateriai

2017-09-15

Technologijos, pramonės ir gamybos tendencijos kasdien tobulėja. Medienos apdirbimo sritis taip pat nėra išimtis. Medžio apdirbimui naudojami įrankiai tampa vis išmanesni, atsinaujina įvairūs mechanizmai bei jų gamybos technologijos. Kokybiška įranga, skirta įvairių konstrukcijų ir modelių medienos apdribimui, lemia gaminio ruošimo produktyvumą. Gateriai – tai efektyviai veikiančios medžio apdirbimo mašinos su vienu arba keliais pjūklais, lygiagrečiai įtvirtintais rėme.


Gręžimo staklės

2017-09-15

Mediena yra natūrali medžiaga, kurią apdirbti yra nesudėtinga, jei naudojamasi tam pritaikyta įranga. Gręžimo staklės yra skirtos daryti įvairaus dydžio kiaurymes medinėse detalėse, taip pat lizdams, kurių kraštų apvalinimo spindulys yra lygus, išpjauti. Pragręžtos kiaurymės naudojamos kaiščiams, varžtams, medsraigčiams sriegti. Tikslumas gręžiant yra labai svarbus aspektas – siekiama išgręžti reikiamo dydžio bei gylio kiaurymę tam tikroje numatytoje vietoje, nes kitaip gali nesusijungti detalės arba atsirasti brokas.


Juostinis pjūklas

2017-09-15

Juostinis pjūklas – tai elektrinis įrankis, skirtas medienos ir kitų medžiagų pjovimui. Naudojantis šiuo įrankiu pjaunama uždara lanksčia juosta su galandamais dantimis viename krašte. Juostiniai pjūklai dažniausiai naudojami baldų pramonėje, įvairiems stalių gaminiams, smulkių detalių išpjaustymui.


Obliavimo staklės

2017-09-15

Obliavimas medienai suteikia konkretų profilį ir paverčia šią medžiagą tam tikru gaminiu, pavyzdžiui, grindų lentomis ar dailylentėmis. Norint, kad tokie gaminiai būtų sukurti kuo kokybiškiau bei efektyviau, svarbu, jog naudojamos obliavimo staklės veiktų kokybiškai ir būtų pritaikytos minėtam darbui. Tik su tokiais įrenginiais įmanoma išgauti tinkamą paviršių, kuris vėliau gali būti dažomas ar apdirbamas kitais būdais.


Pjovimo staklės

2017-09-15

Medžio apdirbimo staklės yra naudojamos siekiant tiksliai išpjauti iš medienos norimas dalis. Šiomis staklėmis galima atlikti gilius pjūvius norimu kampu. Aukštos kokybės medžio pjovimo staklės paprastai būna apie 1000-1500W galios. Vienos nuo kitų jos skiriasi savo funkcijomis ir techniniais parametrais. Prekiaujame itališkomis, vokiškomis formatinio pjovimo, skersavimo, daugiapjūklinėmis, juostinėmis staklėmis bei plokščių pjovimui skirtais centrais. Preciziškai tikslus pjūvis bei paprastas staklių valdymas garantuotas!


Apie produktus

CNC staklės
Freza medžiui
Frezavimo staklės
Gateriai
Gręžimo staklės
Juostinis pjūklas
Obliavimo staklės
Pjovimo staklės
Šlifavimo staklės
Tekinimo staklės